KONST / Litografier / Färglitografi 16449126
nr 1644 9126
Bengt Landin
(f. 1933), Sverige
Signerad, numrerad 32/250. Färglitografi, bildmått: 35x53 cm, yttermått inklusive ram: 53x70 cm
Bengt Landin, svensk grafiker och målare född 1933 i Stockholm.
Utrop:
500 kr
måndag 23 september 2024
kl 20:30:00
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Bengt Landin
Läs mer om Bengt Landin